به گزارش باشگاه در و پنجره و نما: دستورالعمل‌های «طراحی سازه‌ای و الزامات و ضوابط عملکردی و اجرایی نمای خارجی ساختمان‌ها» و «راهنمای انجام آزمایش های غیرمخرب...
باشگاه در و پنجره و نما: «جیپور»، شهری با ساختمان های زیباست، شهری پر از رنگ که منطقه ای از آن، بناهایی با نمای قرمز رنگ و از جنس خاک رس دارد که به «شهر سرخ» شهرت دارد.
باشگاه در و پنجره و نما: «نمای ترکیبی مدتی است رایج شده و مشتریان زیادی دارد اما همچنان سنگ، انتخاب اول است.»
باشگاه در و پنجره و نما: معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه آیین نامه جدید کنترل ساختمان در دستور کار هیات دولت است، تاکید کرد، تصویب و اجرای این آیین نامه به نفع افرادی خواهد بود که به صورت حرفه ای در صنعت ساخت و ساز کشور فعال هستند.
باشگاه در و پنجره و نما: همه ما در زندگی خود با مسائل و مشکلات مختلف دست و پنجه نرم می کنیم و سعی داریم آن ها را مدیریت نماییم. افراد پس از گذراندن یک روز شلوغ کاری و خستگی های مختلفی که از کار زیاد نصیبشان شده، به خانه پناه می آورند تا بتوانند انرژی از دست رفته خود را دوباره باز گردانند. همین امر اهمیت وجود یک خانه راحت و آرام را بیش از پیش پر رنگ می کند.
باشگاه در و پنجره و نما: معماری هتل آپارتمان سانفرانسیسکو جزء آخرین پروژه های طراحی شده رنزو پیانو می باشد.
باشگاه در و پنجره و نما: دور از تمام اتفاق‌هایی که درسالهای اخیر در صنعت ساختمان شاهد آن بودیم شرکت بین المللی توسعه ساختمان که یکی ازبزرگترین شرکت‌های زیر مجموعه سرمایه گذاری غدیر و جزو فعالترین های حوزه ساختمان و مسکن در ایران به شمار می‌رود اهداف و برنامه‌های خود را تدوین و در حال تلاش برای رسیدن به چشم انداز خود است.
باشگاه در و پنجره و نما: ساختمان‌هایی که با لایه‌ای از پوشش گیاهی و سبز تزیین شده‌اند در نقاط مختلف جهان وجود دارند. از جمله One Central Park در سیدنی، Bosco Verticle در میلان و Oasia Hotel Downtown در سنگاپور.
باشگاه در و پنجره و نما:فرآیند ترمو حرارتی عملیاتی است که طی آن چوب در دمای بالایی (۱۷۰ درجه سانتیگراد و بالاتر) در غیاب اکسیژن حرارت می بیند تا از آتش گرفتن چوب جلوگیری بعمل آید. پروسه های گوناگونی جهت انجام این کار وجود دارند که اغلب بر اساس روشی که مانع از هوا / اکسیژن در سیستم می شوند متفاوت هستند.
باشگاه در و پنجره و نما: دومین اجلاس معماری پارسیان توسط انجمن صنفی کارفرمایی طراحی، معماری و دکوراسیون ساختمان شهر تهران، همراه با نمایشگاه جانبی برترین برندهای لوکس صنعت ساختمان و با حضور شرکت های بین المللی و ارائه محصولات ساختمانی سوم اردیبهشت ماه برگزار می شود.
باشگاه در و پنجره و نما: سیزدهمین نمایشگاه بین المللی عمران و صنعت ساختمان کیش در از تاریخ 12 تا 15 اردیبهشت ماه سال 96 در جزیره زیبای کیش برگزارمی شود.
باشگاه در و پنجره و نما: در واحدهای مسکن مهر پردیس به خصوص فاز3 که بیشتر آن بطور ناقص تحویل شده مقررات ملی ساختمان رعایت نشده و با وجود تزریق 150 میلیارد تومان یارانه از سوی دولت به مسکن مهر پردیس برای رفع نواقص و تحویل واحدهای باقیمانده تاکنون یک ریال هم به این فاز پرداخته نشده است.
نگاه اجمالی در تاریخ معماری به ما نشان می دهد که بسیاری فرهنگ های بومی به خانه های دایره ای متکی بوده اند. و به تازگی، صاحبان خانه های کوچک که به دنبال حداکثر کردن فضا هستند یا کسانی که به دنبال بازده بیشتر در استفاده از انرژی هستند، از این فرم استفاده می کنند.
باشگاه در و پنجره و نما : معاون امور شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از شروع اجرای فاز اول مسکن اجتماعی در خرداد ماه خبر داد و گفت: مسکن اجتماعی در فاز مسکن استیجاری در خردادماه پس از ابلاغ بودجه اجرایی می‌شود.
باشگاه در و پنجره و نما: طراحی و اجرای سازه های بلند مرتبه به یک صنعت لوکس در تمامی نقاط دنیا مورد توجه سازندگان و طراحان اینگونه سازه ها تبدیل شده است.
باشگاه در و پنجره و نما: معاون شهرسازی و معماری منطقه ۷ از نوسازی بیش از ۴۵ درصد بافت فرسوده سطح منطقه با ارائه بسته های تشویقی سازمان نوسازی شهر تهران به شهروندان خبر داد.
باشگاه در و پنجره و نما: بر توسعه شهری و مبلمان شهر سلطانیه و حفظ آن تاکید کرد و گفت: پایه گذاری نماها و طراحی های متناسب با هویت فرهنگی شهر در سلطانیه با دقت انجام و ادامه داشته باشد.
باشگاه در و پنجره و نما: پرداختن به موضوع خانه و اینکه اساسا خانه به کجا می‌گویند و چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد در مستندی توسط یک مستندساز جوان پاسخ داده شده است.
باشگاه در و پنجره و نما: معماران آلمانی اشنایدر گالری زیرزمینی را که باعث به وجود آمدن برآمدگی چمنزار موزه‌ی استایدل در فرانگفورت شده است را کامل کردند . تقریبآ 200 نورگیر یا پنجره سقفی دایره‌ای شکلی که به صورت یک شبکه در سراسر چمنزار سازمان دهی شده است که اجازه می دهد نور به صورت فیلتر شده وارد سالن نمایشگاه شود در حالی که تپه مصنوعی یک سقف گنبدی مرکزی ایجاد کرده است.
‌باشگاه در و پنجره و نما: نهم فروردین موعدی بود که طبق دستور رئیس‌جمهور باید هیأت ویژه تشکیل شده برای بررسی حادثه پلاسکو، گزارش خود را برای اطلاع مردم منتشر می‌کرد اما همانطور که پیش‌بینی می‌شد با توجه به تداخل این روز با تعطیلات نوروزی، گزارشی ارائه نشد.
باشگاه در و پنجره و نما: یکی از شرکتهای فناور کشورمان که در حوزه پلیمر فعالیت می‌کند، توانسته نیاز صنعت PVC به افزودنیهای تثبیت‌کننده حرارتی را با تولید این ماده تأمین و با فروش آن به دیگر کشورها ارزش افزوده ایجاد کند.
باشگاه در و پنجره و نما: شرکت آمریکایی معماران هندل Handel یک هتل در نیویورک با پنجره های شبیه به دریچه با شباهت های خارق العاده ای به بازی کودکان Connect Four در محله چلسی به اتمام رساندند. این هتل شامل هفت طبقه بلوک متصل به یکدیگر می باشد که ارتفاع 12 طبقه را می سازد.
باشگاه در و پنجره و نما: عضو کمیسیون عمران مجلس،با تاکید بر ضرورت توجه جدی به ساخت و ساز در بافت‌های‌فرسوده، گفت: ارایه تسهیلاتی از صندوق پس‌انداز مسکن از جمله اقدامات مثبت دولت برای نوسازی بافت‌های‌ناکارآمد است.
... 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1