باشگاه در و پنجره و نما: رئیس انجمن انبوه‌سازان استان تهران با بیان اینکه هنوز وارد دوره پیش‌رونق مسکن نشده‌ایم و رشد ۱۵ درصدی قیمت مسکن معقول و منطقی است، گفت: دولت می‌تواند برای رونق اقتصاد کلان کشور کار خود را از بخش مسکن آغاز کند.
باشگاه در و پنجره و نما: هتل شگفت انگیز در دل معدن سنگ ساخته شده است. در کشور چین هتلی در دست احداث و ساخت است که قرار است یکی از بزرگترین و شگفت انگیز ترین هتل های دنیا بشود. جالب است که این هتل بزرگ قرار است در دل یک معدن سنگ ساخته شود. با هم تصاویر این هتل با شکوه و بزرگ را خواهیم دید.
باشگاه در و پنجره و نما: قطعا در دور و برتان ساختمان‌هایی را سراغ دارید که علیرغم هزینه زیادی که احداث آنها در بر داشته، خیلی زشت از آب درآمده‌اند و حتی وصله ناجوری برای یک منطقه شده‌اند. ساختمان باید متناسب با کاربری، فرهنگ، اقلیم، معماری سنتی و مردم یک ناحیه ساخته شود و جنبه‌های زیبایی‌شناسانه و خلاقانه در آن گنجانده شود
باشگاه در و پنجره و نما: رئیس اتحادیه مشاوران املاک تهران هرگونه بازگشت به عقب و به فاز رکود در بازار مسکن را بعید اعلام کرد و نوشت: بازار مسکن از سال گذشته وارد فاز پیش‌رونق شده است و بازگشت به رکود در شرایط فعلی معنا و مفهوم کارشناسی ندارد.
باشگاه در و پنجره و نما: نمای هر ساختمان در شکل دهی به مجموعه شهری که در آن حضور دارد، موثر است. اگر به نمای یک ساختمان بدون در نظر گرفتن نمای دیگر ساختمان های شهر توجه شود، همگونی نمای شهری در مجموع از بین می رود.
باشگاه در و پنجره و نما: زیباترین هتل جهان در معدن سنگی نزدیک شهر شانگهای در حال ساخته شدن است.
همه چیز در حال تغییر و تحول است ، از تکنولوژی گرفته تا ساختمان سازی ... همه چیز در حال مدرن شدن و یا بهتر است بگوییم عجیب شدن پیش می رود. به عنوان مثال مصداق این اداعا را می توان در ساختمان سازی دید ؛ سازه هایی که چهار چوب های معمول طراحی و معماری را در هم شکسته اند و پا به دنیای جدید گذاشته اند . همراه باشگاه در و پنجره و نما امروز به اقصی نقاط دنیا خواهیم رفت تا ۱۰ ساختمان شیشه ای معروف در دنیا را با هم بازدید کنیم
باشگاه در و پنجره و نما: مجله طراحی و معماری eVolo روی طرح های نوآورانه برپایه پیشرفت های تکنولوژیکی قرن ۲۱ تمرکز دارد. آن ها از سال ۲۰۰۶ رقابت سالانه آسمان خراش برگزار کرده اند.
باشگاه در و پنجره و نما: معماری ایرانی در دوره معاصر تحت تاثیر عوامل متعددی از جمله تغییر روشهای ساختمانی سنتی به مدرن، به طور اجتناب ناپذیری تغییر شکل داده و از درونگرایی سنتی به برونگرایی مدرنیستی سوق پیدا کرده است.
باشگاه در و پنجره و نما: نمای شیشه ای ساختمان های مدرن در معماری باعث می شود تا فضای اطراف ساختمان بر بخشی از سطح ساختمان منعکس شود، همچنین موجب می شود تا این حس بوجود آید که فضا باز می باشد.
باشگاه در و پنجره و نما: یک برج ۱۵ طبقه شیشه ای در سنگاپور به دستگاه فروش خودکار اتومبیل های لوکس و گران قیمت همانند فراری و لامبورگینی تبدیل شده و یکی از جاذبه های گردشگری فوق العاده جذاب این کشور به شمار می رود.
باشگاه در و پنجره و نما: با یک ژاکت و لباس فلزی سرتاسر خانه خود و یا حتی قسمتی از آن را پوشش دهید تا از عناصر مخرب بیرونی در امان بوده و نمایی معماری گونه به خود بگیرد.
باشگاه در و پنجره و نما: آسمان خراش های دریایی به تازگی مورد توجه معماران قرار گرفته و هم اکنون معماری بلژیکی به نام Vincent Callebaut به این فکر افتاده که تا سال ۲۰۶۵ آسمان خراشهای دریایی شناور بسازد.
باشگاه در پنجره و نما: سازه های مرتفع تر، ایمن تر و قدرتمندتری از چوب در سراسر جهان ساخته می شود. دانشمندان به آنها به عنوان راه حلی برای کند کردن روند گرمایش زمین نگاه می کنند.
باشگاه در و پنجره و نما: یکی از اولین اینستالیشن های بزرگ مقیاس الکس، در سال ۲۰۱۲، راستگویی با دندانهای مصنوعی، نام داشت و شامل کارخانه ای متروک با پنجره های شکسته می شد که متوجه غیرعادی بودنش نمی شوید تا اینکه می بینید همه پنجره های (بیش از سیصد پنجره) با […]
باشگاه در و پنجره و نما: یکی از ویژگی های بصری ساختمانها از دید خارجی بحث نمای آن پروژه می باشد. در واقع، نمای آپارتمان ها در تمام نقاط دنیا دارای اهمیت زیادی هستند چراکه تاثیر به سزایی در ارزش ها و هویت آپارتمان دارند. لذا پیشنهاد می شود در طراحی نمای ساختمان خود از ایده های نو استفاه کنید و به زیبایی و چشم نواز بودن آن در طراحی ایمان داشته باشید
باشگاه در و پنجره و نما: یک استودیوی معماری در همکاری رنگارنگ با هنرمند محیط زیست «کورنلیوس گاوریل» نمای ساختمانی در میلان را به یک باغ معلق تبدیل کرده است.
باشگاه در و پنجره و نما: یک عضو هیأت نمایندگان اتاق بازرگانی تهران گفت:«در صنعت ساختمان میل به ساخت کمتر شده ،به همین دلیل باید روش هایی ایجاد کنیم که برای مسکن های موجود گردش ایجاد شود.»
باشگاه در و پنجره و نما: رییس سازمان نظام مهندسی کشور گفت: سرمایه گذاری در بافت‌های فرسوده و تاریخی در خارج شدن رکود از بازار مسکن بی تأثیر نیست.
باشگاه در و پنجره و نما: سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران گفت: با توجه به خسارت هایی که مالکان ساختمان پلاسکو دیده اند، پیشنهاد دادیم که مالکان از شهرداری تهران مجوز ساخت دریافت کنند اما هزینه‌ای پرداخت نکنند.
باشگاه در و پنجره و نما: به گفته معاون شهردار تهران،سامانه ثبت اطلاعات بناهای ارزشمند"ثابا" راه اندازی شد.
باشگاه در و پنجره و نما: کارکنان شرکت اپل درحالی که بنای ساختمان جدید هنوز تمام نشده قصد اثاث‌کشی به اپل پارک را دارند.
اصول روابط عمومى اقدامات و فعالیت‌هایى که از سوى روابط عمومى انجام مى‌گیرد به دو دسته تقسیم مى‌شوند: نخست فعالیت‌هایى که از قبل پیش‌بینى و برنامه‌ریزى شده و با بررسى طرح‌هاى اجرایى با آمادگى به اجرا در مى‌آیند. دستة دوم، آن سرى از فعالیت‌ها و اقدامات اجرایى است که بنابر نیاز و براساس مصلحت روز، ضرورت اجراى آن وجود دارد.
... 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 

آغاز جانمایی غرفه ها در هشتمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته

نمایشگاه های داخلی - باشگاه در و پنجره و نما: ستاد برگزاری هشتمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته در اطلاعیه ای از آغاز جانمایی غرفه ها در این نمایشگاه خبر داد؛ گروه اول : آلومینیوم

آغاز مرحله دوم ثبت نام مشارکت کنندگان در هشتمین نمایشگاه بین‌المللی در و پنجره و صنایع وابسته تهران

نمایشگاه های داخلی - باشگاه در و پنجره ونما: با پایان یافتن مرحله اول ثبت نام متقاضیان مشارکت در هشتمین نمایشگاه در و پنجره و صنایع وابسته در همه گروهها، 94 % از فضای نمایشگاه تکمیل شده است .

نمایشگاه تخصصی درب‌و‌پنجره و ماشین‌آلات و صنایع وابسته زنجان برگزار می‌شود

نمایشگاه های داخلی - باشگاه در و پنجره ونما: نمایشگاه تخصصی درب‌‌و‌پنجره و ماشین‌آلات و صنایع وابسته و سومین نمایشگاه ساختمان، انبوه‌سازان، ماشین‌آلات ساختمانی، راه‌سازی عمرانی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی زنجان برگزار می‌شود.

برگزاری نمایشگاه در تبریز

نمایشگاه های داخلی - باشگاه در و پنجره و نما : برگـزاری هشتمین نمایشگاه بین المللی تخصصی درب و پنجره و ماشین آلات مربوطه و دومین نمایشگاه بین المللی نمای ساختمان و دومین نمایشگاه ساختمان 2 ایران - تبریز 14 – 11 آبانماه 95

لغو برگزاری یک نمایشگاه

نمایشگاه های داخلی - اولین نمایشگاه بین المللی تخصصی فناوری های نوین ساختمان ،درب و پنجره،کف،سقف،نما و تجهیزات وابسته لغو گردید.

نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان اصفهان

نمایشگاه های داخلی - باشگاه در و پنجره و نما: نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان (مصالح، معماری و فناوری های نوین) با حضور 131 مشارکت کننده در تاریخ 26 تا 30 مهر ماه در محل برگزاری نمایشگاه های اصفهان واقع در پل شهرستان و در ساعات بازدید 16 تا 22 برگزار می شود.

تهران میزبان بزرگترین نمایشگاه بین‌‌المللی صنعت خاورمیانه

نمایشگاه های داخلی - شانزدهمین دوره نمایشگاه بین المللی صنعت تهران 14 الی 17 مهر 95 برگزار می‌شود.

هشتمین دورة‌ نمایشگاه بین‌المللی در و پنجره و صنایع وابسته تهران برگزار می‌گردد

نمایشگاه های داخلی - هشتمین دورة نمایشگاه بین‌المللی در و پنجره و صنایع وابسته از تاریخ 5 الی 8 بهمن‌ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد.

چهارمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان و صنایع وابسته بندرعباس برگزار می‌شود

نمایشگاه های داخلی - 11 لغایت 14 آبان‌ماه 1395 در محل سایت نمایشگاه‌های بندرعباس

"سومین نمایشگاه تخصصی در و پنجره، ماشین‌آلات و صنایع وابسته"اصفهان برگزار شد

نمایشگاه های داخلی - سومین نمایشگاه تخصصی در و پنجره، تجهیزات و صنایع وابسته و هشتمین نمایشگاه رنگ، رزین، مواد شیمیایی، پوشش‌های صنعتی و مواد کامپوزیت 19 تا 22 مردادماه به‌طور همزمان در محل برگزاری نمایشگاه‌های بین المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان برگزار شد.

نمایشگاه در و پنجره و شیشه استانبول

نمایشگاه های داخلی - با حضور 696 غرفه دار و حدود 57000 بازدید کننده در سال 2015