آغاز جانمایی غرفه ها در هشتمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته

نمایشگاه های داخلی - باشگاه در و پنجره و نما: ستاد برگزاری هشتمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته در اطلاعیه ای از آغاز جانمایی غرفه ها در این نمایشگاه خبر داد؛ گروه اول : آلومینیوم

آغاز مرحله دوم ثبت نام مشارکت کنندگان در هشتمین نمایشگاه بین‌المللی در و پنجره و صنایع وابسته تهران

نمایشگاه های داخلی - باشگاه در و پنجره ونما: با پایان یافتن مرحله اول ثبت نام متقاضیان مشارکت در هشتمین نمایشگاه در و پنجره و صنایع وابسته در همه گروهها، 94 % از فضای نمایشگاه تکمیل شده است .

نمایشگاه تخصصی درب‌و‌پنجره و ماشین‌آلات و صنایع وابسته زنجان برگزار می‌شود

نمایشگاه های داخلی - باشگاه در و پنجره ونما: نمایشگاه تخصصی درب‌‌و‌پنجره و ماشین‌آلات و صنایع وابسته و سومین نمایشگاه ساختمان، انبوه‌سازان، ماشین‌آلات ساختمانی، راه‌سازی عمرانی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی زنجان برگزار می‌شود.

برگزاری نمایشگاه در تبریز

نمایشگاه های داخلی - باشگاه در و پنجره و نما : برگـزاری هشتمین نمایشگاه بین المللی تخصصی درب و پنجره و ماشین آلات مربوطه و دومین نمایشگاه بین المللی نمای ساختمان و دومین نمایشگاه ساختمان 2 ایران - تبریز 14 – 11 آبانماه 95

لغو برگزاری یک نمایشگاه

نمایشگاه های داخلی - اولین نمایشگاه بین المللی تخصصی فناوری های نوین ساختمان ،درب و پنجره،کف،سقف،نما و تجهیزات وابسته لغو گردید.

نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان اصفهان

نمایشگاه های داخلی - باشگاه در و پنجره و نما: نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان (مصالح، معماری و فناوری های نوین) با حضور 131 مشارکت کننده در تاریخ 26 تا 30 مهر ماه در محل برگزاری نمایشگاه های اصفهان واقع در پل شهرستان و در ساعات بازدید 16 تا 22 برگزار می شود.

تهران میزبان بزرگترین نمایشگاه بین‌‌المللی صنعت خاورمیانه

نمایشگاه های داخلی - شانزدهمین دوره نمایشگاه بین المللی صنعت تهران 14 الی 17 مهر 95 برگزار می‌شود.

هشتمین دورة‌ نمایشگاه بین‌المللی در و پنجره و صنایع وابسته تهران برگزار می‌گردد

نمایشگاه های داخلی - هشتمین دورة نمایشگاه بین‌المللی در و پنجره و صنایع وابسته از تاریخ 5 الی 8 بهمن‌ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد.

چهارمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان و صنایع وابسته بندرعباس برگزار می‌شود

نمایشگاه های داخلی - 11 لغایت 14 آبان‌ماه 1395 در محل سایت نمایشگاه‌های بندرعباس

"سومین نمایشگاه تخصصی در و پنجره، ماشین‌آلات و صنایع وابسته"اصفهان برگزار شد

نمایشگاه های داخلی - سومین نمایشگاه تخصصی در و پنجره، تجهیزات و صنایع وابسته و هشتمین نمایشگاه رنگ، رزین، مواد شیمیایی، پوشش‌های صنعتی و مواد کامپوزیت 19 تا 22 مردادماه به‌طور همزمان در محل برگزاری نمایشگاه‌های بین المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان برگزار شد.

نمایشگاه در و پنجره و شیشه استانبول

نمایشگاه های داخلی - با حضور 696 غرفه دار و حدود 57000 بازدید کننده در سال 2015