به گزارش باشگاه در و پنجره و نما: دستورالعمل‌های «طراحی سازه‌ای و الزامات و ضوابط عملکردی و اجرایی نمای خارجی ساختمان‌ها» و «راهنمای انجام آزمایش های غیرمخرب...
باشگاه در و پنجره و نما: «جیپور»، شهری با ساختمان های زیباست، شهری پر از رنگ که منطقه ای از آن، بناهایی با نمای قرمز رنگ و از جنس خاک رس دارد که به «شهر سرخ» شهرت دارد.
باشگاه در و پنجره و نما: «نمای ترکیبی مدتی است رایج شده و مشتریان زیادی دارد اما همچنان سنگ، انتخاب اول است.»
باشگاه در و پنجره و نما: معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه آیین نامه جدید کنترل ساختمان در دستور کار هیات دولت است، تاکید کرد، تصویب و اجرای این آیین نامه به نفع افرادی خواهد بود که به صورت حرفه ای در صنعت ساخت و ساز کشور فعال هستند.
باشگاه در و پنجره و نما: همه ما در زندگی خود با مسائل و مشکلات مختلف دست و پنجه نرم می کنیم و سعی داریم آن ها را مدیریت نماییم. افراد پس از گذراندن یک روز شلوغ کاری و خستگی های مختلفی که از کار زیاد نصیبشان شده، به خانه پناه می آورند تا بتوانند انرژی از دست رفته خود را دوباره باز گردانند. همین امر اهمیت وجود یک خانه راحت و آرام را بیش از پیش پر رنگ می کند.
صنعت چوب در ایران ریشه‌ای چند هزار ساله دارد و تاریخ آن نشان می‌دهد که این صنعت تا میانه دهه 40 شمسی به شکل سنتی بوده است و سپس با ارتقای دانش و فناوری استفاده از آن، جنبشی عظیم را آغاز کرد و پیشرفت‌های بسیاری را نیز در این حوزه شاهد بودیم.
رییس اتحادیه فروشندگان پیچ و مهره تهران گفت: سازمان امور مالیاتی هرچند در محاسبه نرخ مالیات سال گذشته قرار بود تغییر را اعمال نکند، اما با استفاده از یک بند قانونی توانست فشار سنگینی بر دوش فعالان این صنف بگذارد و تعدادی را در آستانه ورشکستگی قرار دهد.
یک کارشناس مسکن گفت: با کاهش صدور پروانه ساخت و ساز و بهتر شدن شرایط پرداخت تسهیلات خرید مسکن، عرضه و تقاضا در بخش مسکن در حال پیدا کردن تعادل جدید است.
دستگا‌ه‌های کارتخوانی که‌ سال٩٤ بر سرویس‌های ایاب و ذهاب دانشجویان نصب شدند، هنوز باقی است. بهانه مسئولان دانشگاه این بود که فقط دانشجویان دانشگاه تهران از سرویس استفاده کنند و یک روز رئیس دانشگاه و رئیس بانک تجارت آمدند تا از این دستگاه‌ها رونمایی کنند.
وزیر صنعت، معدن و تجارت به معمای تعطیلی برخی از واحدهای تولیدی پاسخ داد.
معاون امور حقوقی و بین‌المللی وزارت امور خارجه گفت: دولت آمریکا در دام آدرس های غلط و پرونده سازی های گمراه کننده ای که از سوی تروریست ها و حامیان منطقه ای آنها برای ترویج ایران هراسی انجام می شود، نیفتد.
باشگاه در و پنجره و نما: معماری هتل آپارتمان سانفرانسیسکو جزء آخرین پروژه های طراحی شده رنزو پیانو می باشد.
باشگاه در و پنجره و نما: دور از تمام اتفاق‌هایی که درسالهای اخیر در صنعت ساختمان شاهد آن بودیم شرکت بین المللی توسعه ساختمان که یکی ازبزرگترین شرکت‌های زیر مجموعه سرمایه گذاری غدیر و جزو فعالترین های حوزه ساختمان و مسکن در ایران به شمار می‌رود اهداف و برنامه‌های خود را تدوین و در حال تلاش برای رسیدن به چشم انداز خود است.
سازمان حج و زیارت اعلام کرد، دارندگان اسناد ودیعه‌گذاری حج تا پایان شهریور ماه سال ۱۳۸۵ از روز دوشنبه (۴ اردیبهشت) می‌توانند جهت ثبت‌نام اولیه تشرف به حج امسال، به بانک‌ها مراجعه کنند.
مدیرکل دفتر حمایتی و توانمندسازی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: تنها راه برون رفت از چالش های پراکندگی و نشتی منابع رفاهی کشور تشکیل سامانه جامع ملی رفاه ایرانی است که اکنون عملیات آن آغاز شده است.
قطعی برق گسترده ۷ ساعته در سانفرانسیسکوی آمریکا موجب هرج و مرج در اکثر ساعات اداری روز جمعه شد و تبعاتی همچون خاموش شدن چراغ های راهنمایی و رانندگی، فلج شدن معاملات تجاری و توقف خودروهای برقی شهر را به دنبال داشت.
رئیس اتحادیه پرنده و ماهی از کاهش قیمت مرغ به ۶۷۵۰ تومان خبر داد.
رییس اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان لوازم الکتریکی تهران گفت: صنایع وابسته به مسکن ۲ سال است که دچار یک رکود فراگیر شده اند و تا رونق ساخت و ساز شکل نگیرد این بخش‌ها نجات پیدا نخواهند کرد.
ممکن است پیش خودتان فکر کنید کسانی که حافظه بسیار خوبی دارند از هوش بیشتری نسبت به دیگران برخوردار هستند! اما حقیقت این است که قدرت حافظه تا حد زیادی بستگی به این دارد که از چه ابزارهایی برای حفظ کردن استفاده کنید و چقدر در استفاده از آنها مهارت داشته باشید.
نیکزاد نیکزاد"وزیرسابق مسکن و ازکاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری که به نفع نیروهای انقلاب انصراف داده بود رییس ستاد حجت الاسلام رییسی شد.
اواخر 2010 نوشتن کتابی را به پایان رساندم درباره فروپاشی فرهنگی مهم‌ترین اسطوره‌‌پردازی مدرنیته سرمایه‌داری: اسطوره «آینده» که با افسانه‌های انرژی، رشد و توسعه همراه بوده است. حین نگارش این کتاب احساس می‌کردم ممکن است بحران اقتصادی در حال عمق‌یافتن باشد.
روزنامه ایندیپندنت از تاثیرات رفراندوم ترکیه بر گردشگری ترکیه خبر داد.
نامه رکس تیلرسون به‌ پل رایان، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا سه‌شنبه هفته گذشته، موج بزرگی از واکنش‌ها را ازسوی شخصیت‌های سیاسی در سطح جهانی به همراه داشت.
... 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 

آغاز جانمایی غرفه ها در هشتمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته

نمایشگاه های داخلی - باشگاه در و پنجره و نما: ستاد برگزاری هشتمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته در اطلاعیه ای از آغاز جانمایی غرفه ها در این نمایشگاه خبر داد؛ گروه اول : آلومینیوم

آغاز مرحله دوم ثبت نام مشارکت کنندگان در هشتمین نمایشگاه بین‌المللی در و پنجره و صنایع وابسته تهران

نمایشگاه های داخلی - باشگاه در و پنجره ونما: با پایان یافتن مرحله اول ثبت نام متقاضیان مشارکت در هشتمین نمایشگاه در و پنجره و صنایع وابسته در همه گروهها، 94 % از فضای نمایشگاه تکمیل شده است .

نمایشگاه تخصصی درب‌و‌پنجره و ماشین‌آلات و صنایع وابسته زنجان برگزار می‌شود

نمایشگاه های داخلی - باشگاه در و پنجره ونما: نمایشگاه تخصصی درب‌‌و‌پنجره و ماشین‌آلات و صنایع وابسته و سومین نمایشگاه ساختمان، انبوه‌سازان، ماشین‌آلات ساختمانی، راه‌سازی عمرانی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی زنجان برگزار می‌شود.

برگزاری نمایشگاه در تبریز

نمایشگاه های داخلی - باشگاه در و پنجره و نما : برگـزاری هشتمین نمایشگاه بین المللی تخصصی درب و پنجره و ماشین آلات مربوطه و دومین نمایشگاه بین المللی نمای ساختمان و دومین نمایشگاه ساختمان 2 ایران - تبریز 14 – 11 آبانماه 95

لغو برگزاری یک نمایشگاه

نمایشگاه های داخلی - اولین نمایشگاه بین المللی تخصصی فناوری های نوین ساختمان ،درب و پنجره،کف،سقف،نما و تجهیزات وابسته لغو گردید.

نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان اصفهان

نمایشگاه های داخلی - باشگاه در و پنجره و نما: نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان (مصالح، معماری و فناوری های نوین) با حضور 131 مشارکت کننده در تاریخ 26 تا 30 مهر ماه در محل برگزاری نمایشگاه های اصفهان واقع در پل شهرستان و در ساعات بازدید 16 تا 22 برگزار می شود.

تهران میزبان بزرگترین نمایشگاه بین‌‌المللی صنعت خاورمیانه

نمایشگاه های داخلی - شانزدهمین دوره نمایشگاه بین المللی صنعت تهران 14 الی 17 مهر 95 برگزار می‌شود.

هشتمین دورة‌ نمایشگاه بین‌المللی در و پنجره و صنایع وابسته تهران برگزار می‌گردد

نمایشگاه های داخلی - هشتمین دورة نمایشگاه بین‌المللی در و پنجره و صنایع وابسته از تاریخ 5 الی 8 بهمن‌ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد.

چهارمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان و صنایع وابسته بندرعباس برگزار می‌شود

نمایشگاه های داخلی - 11 لغایت 14 آبان‌ماه 1395 در محل سایت نمایشگاه‌های بندرعباس

"سومین نمایشگاه تخصصی در و پنجره، ماشین‌آلات و صنایع وابسته"اصفهان برگزار شد

نمایشگاه های داخلی - سومین نمایشگاه تخصصی در و پنجره، تجهیزات و صنایع وابسته و هشتمین نمایشگاه رنگ، رزین، مواد شیمیایی، پوشش‌های صنعتی و مواد کامپوزیت 19 تا 22 مردادماه به‌طور همزمان در محل برگزاری نمایشگاه‌های بین المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان برگزار شد.

نمایشگاه در و پنجره و شیشه استانبول

نمایشگاه های داخلی - با حضور 696 غرفه دار و حدود 57000 بازدید کننده در سال 2015