جستجو
آرشیو نشریه
  :: دانلود نشریه شماره 20 در این شماره می خوانیم : اخبار داخلی و خارجی صنعت در و پنجره و نما زاها حدید معمار برجسته عراقی - انگلیسی درگذشت لزوم...
3 2 1 
اخبار

تلفیق دو برج و دو پل، پروژه‌ای دیوانه‌کننده را پدید آورده است

اخبار - باشگاه در و پنجره ونما: عملیات احداث پروژة ال.ام. گیتوی (LM Gateway) از اواخر سال 2016 و اوایل سال 2017 آغاز خواهد شد.

صدور پروانه پایان کار ساختمان ها منوط به رعایت مناسب سازی شود

اخبار - باشگاه در و پنجره ونما: معاون امور عمرانی استانداری ایلام گفت: به منظور رعایت حقوق شهروندی معلولان صدور پروانه پایان کار ساختمان ها اعم از دولتی و خصوصی باید منوط به رعایت اصل مناسب سازی در ساخت و سازها باشد.

پنجره هایی که خود به خود تیره می شوند

اخبار - محققان شیشه ای خلق کرده اند که به صورت هوشمند تیره می شود.

برجی به اندازه ارتفاع پرواز هواپیماها

اخبار - برجی ۱.۲ میلیارد دلاری که در سواحل شهر کویینزلند استرالیا افتتاح شده است، فقط چند متر پایین‌تر از مسیر پرواز هواپیماها است.

مسکن اجتماعی؛ حاضر در برنامه، غایب در بودجه

اخبار - باشگاه در و پنجره ونما: مسکن اجتماعی، به‌عنوان بخشی از طرح جامع مسکن، در قالب احکام مورد نیاز اجرای برنامه ششم توسعه به تصویب کمیسیون تلفیق رسیده و باید به صحن علنی مجلس برود.

نماهای گارتنر در بلندترین آسمان‌خراش اروپا و بزرگترین پروژة ساختمانی سوئیس

اخبار - باشگاه در و پنجره ونما: بلندترین آسمان‌خراش اروپا با نمایی از آلومینیوم-‌شیشه پوشش داده خواهد شد. این نما در گوندلفینگن-با‌واریا (Gundelfingen-Bawaria) ساخته خواهد شد.

70 روز انتظار برای اخذ پروانه ساختمانی

اخبار - باشگاه در و پنجره ونما: 70 روز انتظار برای اخذ پروانه ساختمانی 6 آسیب اقتصادی به سرمایه‌گذاران وارد می‌کند پروسه دریافت مجوز ساخت در تهران حداقل سه برابر متوسط جهانی است

رنگین‌کمان در ساختمان سرپوشیده

اخبار - باشگاه در و پنجره ونما: مرکز یک موزه هنر در اوهایوی آمریکا، رنگین‌کمانی کامل و زیبا در معرض دید بازدید‌کنندگان قرار گرفته‌است، رنگین‌کمانی که توسط یک هنرمند مکزیکی خلق شده‌است.

رئیس دانشکده معماری دانشگاه علم و صنعت : فضای شهری کشور برای 50 سال آینده کافی است

اخبار - باشگاه در و پنجره ونما: رئیس دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه علم و صنعت ایران گفت که فضای شهری کشور برای 50 سال آینده کافی است و نیازی نیست حتی یک مترمربع به این فضا اضافه شود.

حرکت رو به جلو بازار مسکن در کشور

اخبار - باشگاه در و پنجره ونما: معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: با رشد معاملات در ماه های اخیر، بازار مسکن گام های خروج از رکود را برداشته است.